Jsme osmdesátiletá a více jak 30 roků po úmrtí manžela jsem sama pokračovala v péči o malou zahrádku s chatičkou nad řekou Sázava. Je tam krásná příroda, blahodárně působí na různá trápení, která s osamělostí souvisí, Krásný vzduch, čisté nebe, často průhledné až ke hvězdám. Ale léta běžela a síly ubývalo. Moje rodina (rodina mé dcery) mi občas vypomohla ale sami nemohli pokračovat až já nebudu moci Smutně jsem sledovala, jak dopadly zahrádky kde už nikdo nebyl. Uvědomila jsem si, že musím včas přestat a zahrádku pronajmout nebo prodat. Využila jsem službu paní Ing. Mirky Pavlíkové z realitní kanceláře New Men Estate a měla jsem asi velké štěstí. Děkuji paní Mirce za krásný a citlivý přístup, ne pouze ke mně, ale i ke všem zúčastněným. Obdivuji její velké pracovní nasazení, vysokou profesionalitu. Výsledek se dostavil nadevšechna očekávání v krátké době. Paní Mirce ještě jednou děkuji a přeji všechno dobré a ať se jí daří. Eva Vykydalová
Neobyčejně lidský a vstřícný přístup a v neposlední řadě dokonalá profesionalita a ochota. Paní Pavliková je velmi aktivní, pečlivá, milá, ochotná a výkonná, prostě skutečný odborník a profesionál, který zajistí skvělý servis pro Vás i pro zájemce o nemovitost. Zajistila vše potřebné s prodejem, včetně vyřízení náležitostí na katastrálním úřadě, jednání s bankou až po převedení finanční hotovosti. A jelikož bydlíme dlouhodobě v zahraničí, bylo pro nás velmi důležité svěřit prodej našeho bytu někomu 100% spolehlivému. Dostali jsme to nejlepší. " All inlusive " servis, od perfektní přípravy, nafocení bytu profesionálním fotografem, prezentace bytu, přes výběr vhodného kupujícího, a to vše ve velice krátké době. Její služby proto všem vřele doporučuji.
Rádi bychom tímto poděkovali paní Mirce za realizaci prodeje našeho bytu a koupi bytu nového. Přiznám se, že jsme prodej chtěli původně svěřit velké realitní společnosti, ale nakonec jsme vybrali pani Pavlíkovou pro její osobní přístup a bezvadnou spolupráci a nasezení. Vše bylo jak má být. Vřele doporučujeme. Petra a Karel H. Zdravíme vás, Petra a Karel
Děkuji Vám za Váš naprosto profesionální přístup a veškerou pomoc při prodeji bytu a nákupu RD. Musím říct, že jsme se tohoto kroku hodně obávali, ale s Vámi to proběhlo vše hladce na jedničku s hvězdičkou Myslím, že jsme měli štěstí, protože takových makléřů, jako Vy je určitě jako šafránu.
Bezpochyby máte profesionální a kladný přístup ke své práci a dokonce mám pocit, že daleko za vámi pokulhávají takzvaní "broukři" s kterými jsem měl dočinění. Při realizaci koupě mé nemovitosti jsem měl dobrý pocit z celého průběhu akce a za to vám děkuji. Určitě vás a vaší společnost doporučím svým známým, kdykoliv budu moci.
Za mě jsem s Vašimi službami zatím velmi spokojen, vše co se domluvilo, tak klaplo, takže za mě ok a budu se těšit na další spolupráci s Vámi.
Paní Mirku Pavlíkovou mohu opravdu s klidným srdcem doporučit. Jako makléřka je profesionální, rychlá, věcná, zná svůj obor, je kreativní a flexibilní. Jako člověk je důvěryhodná, sympatická, inteligentní, empatická a dokáže í naslouchat. Což v mém případě vedlo k tomu, že jsme jí s mým mužem svěřili již naši třetí nemovitost. A to přestože jsme na začátku s žádným makléřem spolupracovat nechtěli. Znovu a znovu se přesvědčuji o správnosti tohoto rozhodnutí a vzhledem k našim zkušenostem úplně stejně budeme uvažovat i v budoucnu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení