Reference

Neobyčejně lidský a vstřícný přístup a v neposlední řadě dokonalá profesionalita a ochota. Paní Pavliková je velmi aktivní, pečlivá, milá, ochotná a výkonná, prostě skutečný odborník a profesionál, který zajistí skvělý servis pro Vás i pro zájemce o nemovitost. Zajistila vše potřebné s prodejem, včetně vyřízení náležitostí na katastrálním úřadě, jednání s bankou až po převedení finanční hotovosti. A jelikož bydlíme dlouhodobě v zahraničí, bylo pro nás velmi důležité svěřit prodej našeho bytu někomu 100% spolehlivému. Dostali jsme to nejlepší. " All inlusive " servis, od perfektní přípravy, nafocení bytu profesionálním fotografem, prezentace bytu, přes výběr vhodného kupujícího, a to vše ve velice krátké době. Její služby proto všem vřele doporučuji.
Aneta Balcarová
Rádi bychom tímto poděkovali paní Mirce za realizaci prodeje našeho bytu a koupi bytu nového. Přiznám se, že jsme prodej chtěli původně svěřit velké realitní společnosti, ale nakonec jsme vybrali pani Pavlíkovou pro její osobní přístup a bezvadnou spolupráci a nasezení. Vše bylo jak má být. Vřele doporučujeme. Petra a Karel H. Zdravíme vás, Petra a Karel
Petra a Karel Hybšovi
Za mě jsem s Vašimi službami zatím velmi spokojen, vše co se domluvilo, tak klaplo, takže za mě ok a budu se těšit na další spolupráci s Vámi.
Petr Lánský
Děkuji Vám za Váš naprosto profesionální přístup a veškerou pomoc při prodeji bytu a nákupu RD. Musím říct, že jsme se tohoto kroku hodně obávali, ale s Vámi to proběhlo vše hladce na jedničku s hvězdičkou Myslím, že jsme měli štěstí, protože takových makléřů, jako Vy je určitě jako šafránu.
Petr Kubala
Bezpochyby máte profesionální a kladný přístup ke své práci a dokonce mám pocit, že daleko za vámi pokulhávají takzvaní "broukři" s kterými jsem měl dočinění. Při realizaci koupě mé nemovitosti jsem měl dobrý pocit z celého průběhu akce a za to vám děkuji. Určitě vás a vaší společnost doporučím svým známým, kdykoliv budu moci.
Josef Brož
Paní Mirku Pavlíkovou mohu opravdu s klidným srdcem doporučit. Jako makléřka je profesionální, rychlá, věcná, zná svůj obor, je kreativní a flexibilní. Jako člověk je důvěryhodná, sympatická, inteligentní, empatická a dokáže í naslouchat. Což v mém případě vedlo k tomu, že jsme jí s mým mužem svěřili již naši třetí nemovitost. A to přestože jsme na začátku s žádným makléřem spolupracovat nechtěli. Znovu a znovu se přesvědčuji o správnosti tohoto rozhodnutí a vzhledem k našim zkušenostem úplně stejně budeme uvažovat i v budoucnu.
Renáta Biliková