Prodej bytu 2kk Hostavice

Prodej bytu 2kk Hostavice

Krásný byt, dokonalá dispozice, garáž, sklep, balkon, novostavba. Vše co dnes od bytu můžete chtít. Stačil týden, a na byt se vytvořila fronta čekajících klientů. Byt je v dobrých rukách nového vlastníka ke spokojenosti všech stran.  

 

Prodej DV bytu 2+1 Malešice

Prodej DV bytu 2+1 Malešice

 Moc příjemný příběh s dobrým koncem. Krásný byt v Malešicích měl svého vážného zájemce, dnes už také svého majitele, hned do druhého dne po zveřejnění inzerátu. Vše proběhlo naprosto skvěle, všichni obratem reagovali na požadavky, bleskově proběhl právní servis, skvěle fungovalo družstvo. Celý proces od vydání inzerátu do předání klíčů trval 3 týdny :)

Prodej bytu 4+1 v OV Vysočany

Prodej bytu 4+1 v OV Vysočany

Prodej tohoto bytu šel poměrně rychle ze strany kupujících,  rozhodli se hned na prohlídce, byt se na veřejných realitních stránkách objevil na jediný den, ale jak to tak bývá, zádrhele nás trochu potrápili cestou k podpisu smlouvy. Ale vše je jak má být, brzy budeme nové mladé rodině předávat klíče. 

Prodej bytu 2+kk Praha 2

Prodej bytu 2+kk Praha 2

Prodej bytu 1+kk Praha Vinohrady

Prodej bytu 1+kk Praha Vinohrady

Nabídka prodeje tohoto bytu šla do veřejné nabídky přesně tři dny po vyhlášení nouzového stavu spojeného se situací pandemie koronaviru. Bylo naprosto jasné, že prodej nešel do nabídky v nejlepší možnou dobu. Takže se v podstatě jen čekalo, až se lidé začnou zase zajímat o normální život a vrátí se do měst. Na den přesně 3 měsíce od zveřejnění,  jsme podepsali rezervační smlouvu. Zkušenost je pro mne opravdu nová, ačkoli jsem nabízela videa, prohlídky přes WhatsApp a jiné alternativní možnosti, jak zájemce s nabídkou seznámit, skutečný zájem přišel až s fyzickou návštěvou bytu. A je prodáno!

Prodej Bytu 1+kk Praha 8 Karlín

Prodej Bytu 1+kk Praha 8 Karlín

Jako všechny odvětví i realitní trh zaznamenává v těchto dnech krizi. V případě prodeje tohoto bytu spíš došlo ke strachu a obávám z koupě i z prodeje, ke změnám plánů i očekávání, strachu z nákupu i investice. Tím je tento prodej opravdu jiný a samotnou mne také pořádně prozkoušel, připadala jsem si jako letuška, která s úsměvem hlásá cestujícím, že i tak silné turbulence má posádka pod kontrolou. Paní kupující chtěla byt investiční, ale koronavirová krize, změnila plány. Naštěstí rozhodnutí rodiny zůstalo pevné, i když se mění účel pořízení. Na druhé straně prodávající paní majitelka, která žije ve Francii, prožívala strach z možností vyřízení celého procesu, plán téměř tajné cesty do Čech kvůli jednomu podpisu, tisíce telefonů. Ale vše dobře dopadlo, život se vrátil do normálních kolejí a už máme nového vlastníka.

Prodej Ateliéru 1kk Novostavba Zličín

Prodej Ateliéru 1kk Novostavba Zličín

Prodej tohoto krásného bytu v novostavbě domu na Zličíně probíhal velmi příjemně. Byt byl ve své velikosti 39m2 velmi promyšleně zařízen, nabízel spoustu úložného prosotru, příjemnou velkou koupelnu, samostatnou šatnu, schované spaní a hodně světla.  Jedinou komplikací byla klasifikace jednotky  - ateliér. Vše je řešitelné, jak při prodeji, tak do budoucna. Nový majitel bude žádat o rekolaudaci na bytovou jednotu, souhlas všech vlastníků domu již má. 

 

Prodej bytu 3+kk Praha Braník

Prodej bytu 3+kk Praha Braník

Jedinečný byt na Praze Braník, byt o velikosti 134m2 je díky svému nadčasovému interiéru, terasám, výhledům, lokalitě velice lákavý. Specifický byt musí mít  svého specifického kupce. Zadání nebylo vůbec lehké. Byt navštívilo velmi mnoho zájemců z řad bonitních klientů. Na mnoho z nich si budu pamatovat určitě napořád. Byt již má svého nového majitele!

Prodej bytového domu Trutnov

Prodej bytového domu Trutnov

Realizace prodeje bytového domu v Trutnově za finální cenu 8 000 000Kč sebou nesla velmi mnoho těžkostí, zejména s chybami na katastru nemovitostí, komunikací se stavebním úřadem, se současným posledním nájemníkem tohoto krásného historického domu. Vše dobře dopadlo, ačkoli samotný prodej trval téměř jeden rok.

Prodej bytu 3+kk Mírovice, Praha - východ

Prodej bytu 3+kk Mírovice, Praha - východ

Prodej bytu v obci Mírovice za finální cenu 5 100 000 Kč šel velmi příjemně a poměrně rychle, nejnáročnější na celém prodeji byla samotná příprava bytu na prodej, kterou jsem nakonec zvládala za jeden víkend. Byt je krásný, bytový dům nadčasový, budoucí majitel se nakonec našel přímo v sousedství. Ukázková práce na straně financující banky a spolupráce strany prodávající a kupující byla pro mne velmi milou zkušeností.

Pronájem bytu 4kk Praha Žižkov

Pronájem bytu 4kk Praha Žižkov

Na pronájem tohoto bytu majitelé nečekali příliš dlouho. Našla se firma, která pro své zaměstnance byt zarezervovala. Náročnější bylo dotáhnout vše zdárně do konce, majitelé žijí v zahraničí a nový nájemník je zahraniční společnost. Vše dopadlo dobře a byt se pronajal za 30 000Kč měsíčně.

Prodej bytu  2+1  Praha 6

Prodej bytu 2+1 Praha 6

Tento útulný a milý byt ve Vokovicích ve vlastnictví dvou majitelů stál bez zájmu trhu téměř 3 měsíce. Důvodem byla cena. Jakmile dali majitelé souhlas ke snížení ceny, do týdne jsme měli podepsanou rezervační smlouvu a šťastné obě strany. Byt, který potřebuje ještě zainvestovat do rekonstrukce jsme prodali za 4 590 000Kč.

Prodej bytu 3+1 Praha 2

Prodej bytu 3+1 Praha 2

Prodej bytu v Mánesové ulici přitahoval na svém začátku pár neseriosních kupců. Byt je velmi atraktivní, jeho cena však vysoká, ostražitost byla namístě a vyplatila se. S perfektní spoluprací právníků, prodávajícíh i kupujících má byt dnes své nové a spokojené majitele. Prodej bytu trval pouhé dva měsíce a jeho cena byla 11 800 000Kč. 

Prodej bytu 3+kk Praha Michle

Prodej bytu 3+kk Praha Michle

Tento jedinečný byt s velikou terasou na střeše novostavby domu v Michli trval více jak šest měsíců. Samotný prodej komplikovalo předkupní právo na parkovací stání. Myslím, že jsme si všichni u podpisů kupní smlouvy upřímně oddechli. Byt je již v rukách mladé rodiny  za kupní cenu 10 170 000Kč.

Prodej bytu 4+kk Praha 6

Prodej bytu 4+kk Praha 6

Na prodej tohoto bytu mám krásné vzpomínky. Byt na úžasné rezidenční adrese původní majitelé rekonstruovali a tak dali bytu naprosto jedinečný ráz útulného rodinného místa.  S rozrůstající se rodinou se rozhodli pro koupi domu. Byt se zarezervoval za jediný týden. Jeho prodej a převod peněz na účet prodávajících nám všem dal ale velmi zabrat. Kupující museli projít schvalováním mnoha výjimek ve své bance. Naštěstí se o vše postaral můj finanční kolega a tak jak garantoval schválení úvěru na začátku procesu, tak také splnil. Byt jsme prodali za 12 300 000 Kč.

Prodej hrubé stavby domu Herink

Prodej hrubé stavby domu Herink

Prodej dřevostavby, která byla postavena již v roce 2009 nečekala na svého majitele příliš dlouho. Místo na Herinku je velmi žádaná lokalita a pozemek byl dobrý, rohový a plný sluníčka. Bohužel stáří stavby sebou neslo pár krušných chvilek. Nic nejde úplně podle všech plánů, takže jsme od nabídky prvního kupce nakonec odstoupili, z důvodu nestandardních požadavků na proces koupě. Nový majitel nenechal na sebe dlouho čekat a dům jsem nakonec prodala ještě za lepší cenu, než první kupec nabízel. Finální cena byla 4 800 000Kč.

Prodej bytu 3kk Barrandov

Prodej bytu 3kk Barrandov

O levné panelákové byty je velký zájem, mladé rodiny nemají moc na vybranou. Tuto zakázku jsem vzala plná očekávání. Původní majitelé vlastnili podíly na bytě. Jejich soulad a naprostá shoda byla podmínka úspěšné realizace. Byt byl v žalostném stavu a na jeho prezentaci se moc pracovat nedalo. Rozhodnutí o investici do oprav a úklidu bytu před prodejem nebylo ze stran majitelů odsouhlaseno shodně. Prostě se byt prodával takový, jaký byl. Kupci byli mladí manželé, ochotni a připraveni do bytu zainvestovat. Byt jsem prodala za 3 měsíce a za cenu, která byla pro majitele stále ještě velmi dobře akceptovatelná. Kupní cena 4 300 000Kč.

Prodej restaurace Liberec

Prodej restaurace Liberec

Žádost o pomoc s prodejem této nemovitosti jsem vzala jako osobní úkol. Jednak ze známosti k majitelům, jednak z nostalgie ke vzpomínkám z mládí. Tato vysokoškolská hospůdka a večerní klub je znám všem místním lidem. Majitelé provozovali tento byznys téměř 25 let. Pouštěli to z rozumných důvodů. Hledání nových majitelů byl oříšek. Nejen kvůli selekci  záměrů nových zájemců, ale hlavně proto, že nemovitost stála na pozemku jiného vlastníka. Zákonné možnosti předkupního práva majitel pozemku nevyužil a tak jsme restauraci prodali do výborných rukou. Realizace prodeje trvala téměř rok. Kupní cena 4 000 000Kč.

Pronájem RD  Herink

Pronájem RD Herink

Pronajmout krásný dům není až tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Velikost domu a jeho vybavení musí odpovídat také ceně. Navíc u pronájmů je to mnohem těžší než u prodejů. Na zájemci o prodej jde o cenu a schopnost jí zaplatit. U pronájmů jde také o to, kdo ve vašem domě bude žít, jak se bude o dům starat, jak se nastaví pravidla pronájmu. Věřím, že se vše povedlo ke spokojenosti jak mých klientů tak ke spokojenosti nových nájemníků. Cena pronájmu 50 000Kč měsíčně.

 

Prodej bytu Mníšek pod Brdy

Prodej bytu Mníšek pod Brdy

Občas je podmínkou prodeje obdržet peníze na realizaci nového domu, bytu, pozemku. I v tomto případě bylo zadání prodat včas a za dohodnutou cenu. Byt v Mníšku pod Brdy má své nové majitele, kteří ocenili velikost bytu 3+kk, prostředí a zázemí pro rodinu. Prodej nebyl nijak komplikovaný, financující banka ocenila byt na kupní cenu a vše šlo podle plánu. Kupní cena 4 200 000Kč.

Prodej bytu 2+kk Praha Letňany

Prodej bytu 2+kk Praha Letňany

Panelákový byt v pražských Letňanech o velikosti 42m2 ve velmi dobrém stavu majitelé prodávali z důvodu rozrůstající se rodiny. Trochu jsem museli snížit cenu, abychom oslovili skutečného kupce. Byt byl v přízemí, což není vždy lehlé prodat. Nakonec byla kupní  cena vyšší, než jsem v pesimistických scenářích očekávala. Noví majitelé byt koupili, aby byli v blízkosti své dcery a její rodiny. Kupní cena 3 190 000Kč.

Prodej bytu 3+1 Praha Stodůlky

Prodej bytu 3+1 Praha Stodůlky

Panelákový byt v družstevním vlastnictví se prodává dobře jen když je nastavena reálná cena. V tomto případě bylo zadání klientů velmi ambiciózní. Peníze z prodeje museli vyjít na koupi nového domova. Prodej netrval moc dlouho, zhruba 3 měsíce, ale najezdila jsem snad 1000 km. Prohlídek bylo dvojnásobně více, než je obvyklé, ale ne a ne postrčit nabídku k prodeji. Byt byl dokonce po rekonstrukci bytového jádra, měl skvěle řešené úložné prostory, ale nemožnost převést byt do osobního vlastnictví hodně klientů odradila. Všem už pěkně pracovaly nervy. Nakonec byt koupil mladý pár. Tentokrát se ale cenu opravdu nepodařilo udržet dle očekávání majitelů. Prodala jsem byt za cenu 3 870 000 Kč, oproti očekávané ceně 4 500 000Kč

Prodej domu Roztoky

Prodej domu Roztoky

Prodej tohoto domu měl na starosti můj kolega, já zajišťovala supervizi. Dům jsme pro prodej ocenili na cenu 8 790 000. Přestože se jednalo o dům v Roztokách, cenu jsme stanovili dle skutečného stavu domu, který nebyl zcela perfektní, cenu snižovala nedokončená rekonstrukce,  chybějící koupelna, úprava zahrady. Na prohlídce jsem byli s kolegou jen dvakrát a hned na druhé prohlídce se podepisovala rezervační smlouva. Rychlost rozhodnutí budoucích majitelů mne velmi příjemně překvapila. Napjatě probíhalo schvalování hypotéky kupujících. Po několika dodatcích kupní smlouvy se nakonec podařilo kupní cenu 8 790 000Kč složit.

Prodej bytu Horní Měcholupy

Prodej bytu Horní Měcholupy

Byt 3+kk v novostavbě domu byl na katastru nemovitostí ateliér. Když se řekne atelier, v lepším případě očekáváte střešní nebo přízemní byt. V případě tohoto bytu šlo o byt v 7 NP s dvěma balkony, velkou kuchyní, dostatkem světla a v souladu se všemi normami. Byla jsem překvapená, že i takový byt může být ateliér. Vysvětlení se skrývá v potřeba developerů vykázat v bytových domech nějaké procento nebytových prostor a k tomu slouží ateliéry, velmi často neoprávněně. Prodej bytu se trochu komplikuje, protože v atelierech nelze mít trvalé bydliště. V souladu s novým občanským zákoníkem se i v tomto ohledu chytají změny. Prodej bytu se zbytečně neprotahoval, kupující zaplatili cenu 3 990 000Kč.

Prodej bytu Mratín

Prodej bytu Mratín

Prodej tohoto bytu v obci Mratín, Praha - východ, byla pro mne opravdu profesní výzva. Žádost o pomoc s prodejem jsem dostala na doporučení od mého kolegy. Přede mnou byt prodávala makléřka za cenu 2 490 000 zhruba 4 měsíce. Protože klient již ztrácel nervy, potřeboval zaplatit rezervaci nového bytu, dostala jsem úkol byt prodat rychle a nesnížit cenu. Udělala jsem novou prezentaci, pustila od bytu hodně sluníčka, jemně jsem upravila interiér a byt jsem prodala do měsíce za nezměněnou cenu. Na maličkostech opravdu záleží. Samotný prodej již běžel hladce.

 

Prodej bytu Záběhlice

Prodej bytu Záběhlice

Krásné byty se prodávají samy. Pokud to nekomplikují okolnosti. V tomto případě celý prodej komplikovala strana kupující, resp. ta skutečnost, že kupující byl zahraniční klient. Nakonec s pomocí mého finančního kolegy se i tento byt podařilo prodat. Byt byl v novostavbě domu v Záběhlicích, o velikosti 39m2, 1+kk, jeho cena byla opravdu nadstandradní, 3 950 000Kč.

Prodej bytu Praha 10 Strašnice

Prodej bytu Praha 10 Strašnice

Některé příběhy se opakují. I v tomto případě jsem dostala zakázku rychlého prodeje bytu 3+kk Strašnice. Paní majitelka měla již vybraný nový byt a potřebovala složit rezervační zálohu. Byt přede mnou prodávala realitní kancelář asi 4 měsíce za cenu 5 700 000Kč. S paní majitelkou jsem udělaly plán rychlého prodeje. Chtělo to uchopit prodej znovu a úplně jinak, protože nemovitost inzerovaná více jak měsíc je téměř vyloučená z úspěšného prodeje. Kromě nových fotek, které nijak nezkreslily skutečnost, jsem připravila malý marketingový trik. Díky tomuto přepracování prezentace, přepracování nabídky a fotek,  jsem během jediného víkendu byt zarezervovala. Stála se na něj fronta. Lidé chodili po půl hodinách po sobě. Byt jsem prodala za finální cenu 5 590 000Kč. 

Prodej bytu 2+kk Praha 10, Pitkovice

Prodej bytu 2+kk Praha 10, Pitkovice

Prodej bytu  2+kk se dvěma balkony v novostavbě v příjemném a moderním rezidenčním komplexu komplikovala pouze skutečnost, že byt byl ve 3. patře bez výtahu. Zvyknete si, ale nechcete, protože s výtahem je to pohodlnější. Byt měl moc příjemnou dispozici a dva balkony přitahovaly zájemce. Čekání se vyplatilo. Byt má své nové a spokojené majitele. Kupní cena 3 800 000Kč.

Prodej bytu Zahradní město

Prodej bytu Zahradní město

K prodeji bytu 2+kk v panelovém domě na Zahradním městě jsem přistoupila velmi racionálně. S panem majitelem jsme nastavili prodej bytu na reálnou cenu, která odpovídala lokalitě, velikosti bytu a zohledňovala i perfektně provedenou rekonstrukci. Byt šel do nabídky za cenu 3 680 000Kč. Telefony nepřestali zvonit. Byt jsem nakonec prodala za 3 750 000Kč.

Prodej bytu 2+1 Praha Vršovice

Prodej bytu 2+1 Praha Vršovice

Příběh prodeje tohoto bytu by se dal nazvat akce Kulový blesk. Tento byt jsem prodávala majitelům, kteří si rezervovali byt mého dalšího klienta, který kupoval dům za Prahou. Tedy stěhovala jsem dvě rodiny. Zaplacení kupní ceny bytu mých vršovických klientů a domu mého dalšího klienta záviselo pouze na prodeji tohoto bytu. Pár nocí jsme všichni nespali. Dobře to dopadlo, prodali jsme byt klientům, kteří nepotřebovali financovat byt hypotékou, takže celý proces velmi urychlili. Postupně se všichni přestěhovali do svých nových domovů. Kupní cena tohoto bytu 5 100 000Kč. 

Prodej bytu 2+kk Praha Záběhlice

Prodej bytu 2+kk Praha Záběhlice

S paní majitelkou jsme plánovali prodej bytu dlouhou. Byt byl moc pěkný, v novostavbě u Hamerského rybníka, s terasou a krásnou kuchyní. Prodej dostala na starost jiná realitní společnost. Můj odhad kupní ceny byl nižší, než paní majitelka očekávala. Byt stál v nabídkách více jak 2 měsíce. Příležitost jsem tedy dostala až poté, co se prodej nedařil. Bylo třeba jít s nepříjemnou pravdou ven, znovu jsem udělala analýzu kupní ceny a obhájila svůj propočet. Byt jsme prodali velmi rychle za finální cenu 4 720 000Kč.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení