O mně

 

Miroslava Pavlíková

V realitách jsem od roku 2017. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s nemovitostmi, financemi, obchodem, ale zejména s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem,  děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

Ing. Miroslava Pavlíková

Členka Realitní komory ČR

 Miroslava Pavlíková
Nejste na to sami

Prodat nemovitost není lehký úkol, nejde o to, dát světu vědět, že prodáváte nebo kupujete byt, dům.  Do takové situace vstupujete pár krát za život.  Samo rozhodnutí o změně sebou nese tlak a stres. Dobře nastavená cena, znalost prostředí, vyjednávání, technický stav nemovitosti, právní stav, financování, předání nemovitosti, to jsou standardní kroky, kterými musíte projít. V některých projdete snadno, jindy se může situace komplikovat. Se mnou na to nejste sami.

Nejcenější jsou zkušenosti

Jako v každém oboru je dobře, obrátit se o radu nebo pomoc na někoho, kdo již má zkušenosti. Lékaře, právníka, kadeřnici, automechanika vybíráte podle zkušeností, čím více lidí léčil, vyhrál kauz, ostříhal hlav, opravil aut, tím více mu důvěřujete. V mém oboru je to stejné, byty a domy vypadají stále stejně, ale komplikují to banky, katastry, předkupní práva, technický stav, SVJ a velmi často i samotní klienti. Každý prodej a každá koupě je jedinečná a pokaždé je něco, co mi nedá spát. Vždy mám ale řešení, která díky svým zkušenostem do každého nového zadání vkládám. 

Čas jsou peníze

Pravidlo, které jsem si všichni již častokrát ověřili. Věnujte se své práci a své rodině na plno a já se budu věnovat naplno vašemu zadání. Protože je to má práce na plný úvazek, protože mne tato práce živí. Odpovídám na všechny přijaté hovory, jezdím na prohlídky dle dispozic klientů, pracuji o víkendech, v pracovní době úřadů zařizuji vše potřebné. Jsem v terénu každý den od rána do večera. Jsem Vaše prodloužená ruka.