Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Aukce PRODEJ BYTU PRAHA 5

Aukce ukončena

Prodáno za 5 940 000 Kč

Pravidla aukce

________________________________________________________

Rezervační smlouva

Zobrazit smlouvu

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+kk 44 m2, Praha 5 Holečkova 91

Prodej formou elektronické aukce - vyhlašovaná cena 5.290.000 Kč

Nabízíme k prodeji krásný a nově zrekonstruovaný byt 2+kk, který se nachází ve druhém patře  cihlového domu v širším centru Prahy. Byt je umístěný  v ulici Holečkova, Praha 5, dvě stanice tramvají od Centra Nový Smíchov, resp. od metra Anděl. Byt je v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou, s možností převodu do OV. Byt lze financovat hypotékou, družstvo je připraveno poskytnou financující bance požadované souhlasy.

Byt o podlahové ploše  42,3m2 prošel v letošním roce celkovou rekonstrukcí. Nová kuchyňská linka s vestavěnou lednicí, varnou indukční deskou, horkovzdušnou troubou, designovou závěsnou digestoří. Designová koupelna se sprchovým koutem, prostorem na pračku. V ložnici nově repasované parkety, v kuchyni nová plovoucí podlaha, v koupelně designová dlažba. V předsíň má dostatek prostor na vestavěné skříně. Součástí bytu je komora, samostatná toaleta. Nový je také elektrický rozvaděč, částečně nová elektřina, nový bojler na ohřev vody, nové jsou také rozvody vody a odpadu. V domě je v mezipatře vlastníkům  k dispozici balkon. 

Topení je plynové - vafky. K bytu náleží sklep o velikosti 2m2. Sklepy jsou před plánovanou rekonstrukcí. 

Bytový dům hospodaří bez dluhů se zůstatkem na účtu ve výši přes 3 mil Kč. 

Náklady na bydlení  - 1715Kč, včetně fondu oprav. Zálohy na elektřinu a plyn cca 1500Kč měsíčně, dle běžné  spotřeby.

Stanovy družstva jsou k dipozici Veřejný rejstřík a Sbírka listin - Ministerstvo spravedlnosti České republiky (justice.cz)

 

_________________________________________________________________________________

 APARTMENT FOR SALE 2+KK 44M2, HOLEČKOVA 91 PRAGUE 5

ELECTRONIC AUCTCIONS SALE  - STARTING PRICE CZK 5.290.000

We offer for sale a beautiful and newly renovated apartment 2 + kk, which is  located on the  second floor of a brick house in the wider center of Prague. The apartment  is located in Holečkova Street, Prague 5, two tram stations from The New Smichov Centre or the Anděl Metro. The apartment is co-owned with a paid-up annuity, with the possibility of transfer to the OV. The apartment can be financed by a mortgage, the cooperative is ready to provide the financing bank with the required consents.

The apartment with a floor area of 42.3m2 has undergone a complete reconstruction this year. New kitchen with built-in fridge, induction homing board, hot air oven, design hanging hood. Designer bathroom with shower, washing machine compartment. In the bedroom newly refurbished parquet floors, in the kitchen a new floating floor, in the bathroom design tiles. The hall has enough space for built-in wardrobes. The apartment has a storage room, a separate toilet. Also new is the electric switchboard, partly new electricity, a new boiler for water heating, and water and waste distribution systems are also new. In the house there is a balcony available in the icing floor to the owners. 

Heating is gas.

The apartment has a cellar of 2m2 size. The cellars are before the planned reconstruction. 

The apartment building manages debt-free with an account balance of more than CZK 3 million.

Housing costs - CZK 1715 monthly, including repair fund. Advances on electricity and gas approx. CZK 1500 per month, according to  normal  consumption.

The statutes of the housing association are available for the Public Veřejný rejstřík a Sbírka listin - Ministerstvo spravedlnosti České republiky (justice.cz).

 

 

Fotogalerie

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

evidencni_list-holeckova_byt_c-_14

skm_c25821101308020

lv_5615__holeckova_91_kosire

Miroslava Pavlíková

 

 V realitách pracuji od roku 2017. Přiznávám, že tuto práci jsem si úplně  dobrovolně nevybrala, spíš jsem do ní nedobrovolně spadla, a to v období, kdy jsem potřebovala nabrat druhý dech po odchodu z veliké korporátní společnosti. Dobrovolně  jsem v realitách zůstala, v roce 2018 jsem si založila vlastní značku. Navzdory této rozporuplné branži, každým dnem pracuji na svém dobrém jménu, na sebevzdělávání. Vím,  že každá práce je nakonec jen  o lidech,  se kterými se potkáváte, o jejich schopnostech,  o zkušenostech, o pracovním  a osobním nasazení, respektu, korektnosti, čestném jednání a neméně také o  oddanosti své práci a lásce ke svému povolání. Pracuji pro Vás opravdu s maximální profesionalitou, zodpovědností a především ráda.

Ing. Miroslava Pavlíková

Členka Realitní komory ČR

 


Miroslava Pavlíková

Kontaktní formulář