Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Aukce Čajkovského

Aukce ukončena

Prodáno za 6 680 000 Kč

Pravidla aukce

____________________________________________________________________

 RULES 

Rezervační smlouva

Zobrazit smlouvu

Popis nemovitosti

Představujeme Vám 

Prodej bytu  v osobním vlastnictví, dispozice 2+1 (2+kk). Byt o  celkové ploše 56m2,  se nachází v cihlové zástavbě domů v atraktivní lokalitě, na hranicích Vinohrad a Žižkova, v těsné blízkosti Žižkovské věže a náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt je umístěn  ve 3 NP domu bez výtahu. K bytu náleží sklep.

Byt má podlahovou plochu 52m2, sklep 3m2.

 Byt má velmi příjemnou dispozici, obývací pokoj (19,8m2) s okny do ulice Ondříčkova, ložnice s okny do klidného vnitrobloku (11,85m2), koupelna s oknem a  rohovou vanou (4,75m2), samostatná toaleta (1,35m2), ve které je umístěn plynový kotel, kuchyň (8,8m2) navazuje na malou předsíň (3,7m2) a je průchozí do obytných částí bytu. V bytě je prostorná komora, šatna o velikosti 2m2.  

Byt je ve velmi dobrém stavu, pouze okna jsou původní. Výměnou oken, obnovou koupelny a kuchyně získáte úžasný a útulný byt v nejoblíbenější části Prahy. Podlahy jsou plovoucí a dlažba. V bytě je plynové topení s vlastním plynovým kotlem.

Dům prošel rekonstrukcí - rozvody vody, odpadů , nové rozvody plynu, nová fasáda, zabezpečení vchodu domu.  

Dům má průkaz energetické náročnosti D.

Krásná lokalita nejvyhledávanější části Prahy - Vinohrady Vám nabídne v okolí plnou občanskou vybavenost včetně luxusních restaurací, pekáren a jiných obchůdků. Dopravní dostupnost je velmi dobrá, nedaleko se nachází metro A - Jiřího z Poděbrad, MHD, TRAM.

_________________________________________________________________________________

Introducing you

Sale of personal-owned apartment, layout 2+1 (2+kk). The apartment with a total area of 56m2 is located in an attractive location, on the border of Vinohrady and Žižkov, in close proximity to the Žižkov Tower and Nám. Jiřího z Poděbrad. The apartment is located on 2 floor.

The apartment has a floor area of 52m2, a cellar of 3m2.

The apartment has a very pleasant layout, living room (19.8m2) with windows to Ondříčkova Street, bedroom with windows to a quiet courtyard (11.85m2), bathroom with window and corner bath (4.75m2), separate toilet (1.35m2), in which there is a gas boiler, kitchen (8.8m2) connects to a small hall (3.7m2) and is passable into the living areas of the apartment. In the apartment there is a spacious chamber, dressing room with a size of 2m2.

The apartment is in very good condition, only the windows are original. Replacing windows, recovery of the kitchen and bathroom you will reach amazing and cozy apartment in the most favorite location in Prague. The apartment has gas heating with its own gas boiler.

The house underwent reconstruction - water distribution, new gas distribution, new façade, security of the entrance of the house.

 

Beautiful location of the most sought-after part of Prague - Vinohrady will offer you full civic amenities in the vicinity, including luxury restaurants, bakeries and other shops. Transport accessibility is very good, nearby there is metro A - Jiřího z Poděbrady, public transport, TRAM.

 

Fotogalerie

DOPLNĚNÍ INFORMACÍ / FUTHER INFORMATION

_____________________________________________________________________________

 

reservation_agreement

 

 

lv5019_nbyt_jednotka_1

lv_zizkov_cajkovskeho

Kontaktní formulář